IV. PREKIŲ PRISTATYMAS

21. Kai priėmus užsakymą prekės pakraunamos Lietuvoje esančiame sandėlyje, AUKSARANKIAI.LT įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje: 
   21.1. per 1-8 (aštuonias) darbo dienas.
22.Kai priėmus užsakymą prekės pakraunamos užsienyje esančiame sandėlyje AUKSARANKIAI.LT įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos arba užsienio valstybės teritorijoje: 
   22.1. per individualiai suderintą ir užsakymo patvirtinime nurodytą terminą.
23. Prekes pristatys AUKSARANKIAI.LT įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai. 
24. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų (pvz., garantinio talono ar pan.), Jūs privalote apie tai nedelsiant informuoti AUKSARANKIAI.LT.
   24.1. Jeigu Jūs neužsakote Prekės pristatymo paslaugos į Jūsų nurodytą vietą, tokiu atveju Jūs privalote AUKSARANKIAI.LT nurodytu laiku ir nurodytu adresu atvykti į AUKSARANKIAI.LT prekių sandėlį ir atsiimti savo užsakytą prekę. Prekės atsiėmimo sandėlyje metu Jums perduodama Jūsų užsakyta prekė su originalia pakuote ir Jūs privalote pasirašyti važtaraštyje, kad prekę gavote. AUKSARANKIAI.LT prekių sandėlyje nėra galimybių perkamų prekių apžiūrėti, išbandyti, kitaip patikrinti jų kokybės, kadangi tai nėra prekių sandėlio funkcija. Šiuo atveju laikoma, kad prekių pirkimo-pardavimo sutartis buvo sudaryta elektroniniu būdu, todėl pirkėjui yra suteikiama papildoma teisė atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties per septynias darbo dienas po prekės gavimo (kitaip tariant, prekės apžiūrėjimas, išbandymas, kitoks prekės kokybės ir komplektiškumo patikrinimas atliekamas paties pirkėjo pasirinktoje vietoje ir pasirinktu laiku).
  24.2. Jums neatvykus AUKSARANKIAI.LT nurodytu laiku atsiimti prekės iš sandėlio, ji bus saugoma ne ilgiau kaip 7 dienas, o dėl jos naujo atsiėmimo laiko privaloma iš anksto suderinti su AUKSARANKIAI.LT. Jeigu Jūs atsiimate prekę iš sandėlio pavėlavę daugiau kaip 7 dienas, už kiekvieną paskesnę prekės saugojimo dieną iki jos atsiėmimo iš Jūsų bus imamas prekės saugojimo mokestis (2 proc. nuo prekės vertės už kiekvieną saugojimo dieną, tačiau iš viso ne daugiau kaip  15 € . Jeigu Jūs pavėluojate atsiimti prekę ilgiau kaip 30 dienų, AUKSARANKIAI.LT atsiunčia Jums įspėjimą apie ketinimą per artimiausias 7 dienas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Jums nesureagavus į įspėjimą, AUKSARANKIAI.LT nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį, išskaičiuoja iš Jūsų sumokėtų už prekę pinigų jos saugojimo išlaidas, kurios negali viršyti 15 € , ir likusią pinigų sumą grąžina Jums į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.
25. Pristatymo išlaidos į e-parduotuvėje nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos kaip numatyta Taisyklių 4 punkte.